Ялина сербська як один із різновидів ялини

Ялина – чудова і невибалива хвойна рослина. Вона належить до сімейства соснових та росте в зонах північної півкулі з помірним кліматом. Дерева мають пірамідальну форму крони, а їх листя, яке зветься хвоєю, розташоване спірально поодинці. Щорічно рослина змінює невелику частину свого «вбрання». Хвоїнки зберігаються до 6-9 років.

У багатьох людей ялинка асоціюється зі святом Нового року, проте не всі ялини схожі на різдвяну красуню. Серед них є як карлики, що ледь досягають метрової висоти, так і гіганти висотою до 50 м. Різноманіття видів дозволяє вибрати красуню на будь-який смак.

• Європейська ялина. Дерево висотою 25-30 м, з округлим прямим стовбуром, що поступово тоншає до вершини дерева. Крона конусоподібна, має слабо пониклі бокові гілки, кінці яких дещо підняті. Круглий стовбур покритий нетовстою червонувато-бурою або сірою корою, яка потім відшаровується тонкими лускоподібними пластинками.

• Канадська ялина. За сприятливих умов може вирости до 3 м, зазвичай росте до 1 м. Хвоя сизо-зеленого кольору, м'яка, тонка і коротка. Така рослина росте всюди, де росте звичайна ялина, а невеличка висота є лише перевагою і дозволяє садити деревця навіть на невеликих ділянках.

• Блакитна ялина. Ця рослина цінується ландшафтними дизайнерами насамперед за красиву форму крони та забарвлення хвої. Форма крони спочатку вузько конічна, у дорослих дерев стає циліндричною. Хвоя голчаста, жорстка і дуже колюча. Голки не опадають аж до 4-6 років, що є беззаперечною перевагою.

Ялина сербська. Належить до найбільш швидкозростаючих видів ялин. Дереву характерна струнка крона з ажурними гілками, кінці яких загорнуті вгору. Має двоколірне забарвлення хвої: верх – блискучий темно-зелений, низ – з помітними білими смужками. Завдяки такому забарвленню створюється враження, ніби дерево блакитно-зелене. Додаткової краси надають безліч шишок, які густо розташовані на дереві.

Наш інтернет-магазин декоративних рослин «Зелене майбутнє» – це справжній рай для будь-якого садівника. У нас Ви знайдете широкий асортимент рослин, серед яких дуже рідкісні та унікальні види – все те, що допоможе створити сад Вашої мрії. Уся продукція, яку Ви можете купити, – це рослини, повністю пристосовані до нашого клімату, тому їх вирощування не завдасть проблем, а принесе лише радість та задоволення.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки відповімо на всі питання щодо продукції, умов оплати та доставки!