Королева райського саду або Чому вам варто купити магнолію?

Складно уявити людину, яка хоч раз в житті побачила магнолію і не закохалася в цю чудову квітку. Ця екзотична рослина вражає своєю ніжною, тендітною і благородною красою. Кожен садівник знає, що магнолія садова - рослина особлива. Вона створює незабутню чарівну атмосферу і дарує незабутні емоції. Це без сумнівів справжня королева саду.

Магнолія має досить оригінальну крону і листя, а також дуже красиві ефектні квітки білого, рожевого, жовтого, пурпурового чи фіолетового забарвлення. Побачивши магнолію одного разу, ви ніколи не сплутаєте її ні з чим іншим.

Магнолія буває різна 

Саму назву «магнолія» рослині дав Карл Лінней. Вона була названа так на честь директора ботанічного саду в Монпельє П. Магноля.

Існують різні види магнолій, але найпривабливішою є магнолія крупнолистна. Її листя може мати довжину до 1 м, колір - дуже різноманітний. В Америці - білий або кремовий, в Азії можна зустріти рожеві і червоні магнолії. До речі, квіти з'являються ще до появи листя, що надає рослині досить незвичайний вигляд.

Доросле дерево заввишки може досягати 30 метрів. Квіти мають чудовий п'янкий ніжний аромат і запросто можуть запаморочити голову. Листки магнолії - великі, еліптичні або оберненояйцевидні.

Розрізняють зимостійкі і відносно зимостійкі види магнолії. Серед зимостійких - магнолії Кобус, Лебнера, серед відносно зимостійких - Суланжа, Вільсона, Еша. Хоча при дуже сильному морозі у них підмерзають лише деякі квіткові бруньки, що не шкодить дереву.

Де садити магнолію?

Для посадки вибирайте сонячне, захищене від вітру місце. Якщо висаджуєте рослину в південних областях України, вибирайте місце в півтіні. Магнолії Кобус, Лебнера, зірчаста і деякі інші можна садити на відкритих ділянках. А ось Суланжа, Зибольда, китайська найкраще ростуть на ділянках, захищених від прямих сонячних променів.

Грунт для посадки повинен бути добре дренованим і помірно зволоженим. До його складу має входити компост, кислий грунт і подрібнена кора хвойних дерев в співвідношенні 1: 1: 1.

Наш розплідник пропонує магнолії в контейнерах. Висаджувати їх в грунт можна з ранньої весни до пізньої осені. Крім того, вони легко переносять стрес, викликаний пересадкою.

Купити магнолію садову ви можете зараз на нашому сайті. Надаємо гарантії на приживлюваність при дотриманні правил посадки і догляду.

Замовте зараз і дуже скоро королівська рослина магнолія прикрасить ваш сад!