Як вибрати найкращі декоративні рослини для саду?

Гарний сад - справжня мрія кожного власника заміського будинку. Чудові декоративні рослини радують око і приносять справжнє естетичне задоволення, а також радість і гармонію у єднанні з природою. Про те, як правильно вибрати декоративні рослини для саду, розповіли фахівці компанії «Зелене майбутнє», яка багато років займається вирощуванням різноманітних рослин на Прикарпатті.

Якими бувають декоративні рослини для саду?

До декоративних відносять рослини, які спеціально вирощують з метою оформлення садів, парків і скверів. Вибір декоративних рослин неймовірно великий. Тому для будь-якого власника саду не важко буде знайти варіант за смаком.

Усі декоративні рослини можна розділити на кілька груп. Перша - гарноквітучі, тобто ті, які вирощуються заради цвітіння. Другу групу складають декоративно-листяні рослини, які привертають увагу своїм дивно красивим листям. Третя група - декоративно-плодові рослини.

Декоративні рослини використовуються в озелененні як приватних садів, так і великих парків. Без таких рослин неможливо уявити собі ландшафтний дизайн. Не можна переоцінити те величезне значення, яке мають прекрасні туї, магнолії або азалії в доставленні естетичної насолоди. Їх естетична цінність неймовірно велика. Але також багато декоративних рослин застосовують в практичних цілях. Наприклад, гарноквітучий глід застосовують для створення живоплоту. А деякі види рослин допомагають приховати не особливо естетичні споруди.

Частини багатьох видів рослин для саду вживають в їжу і використовують в косметичних цілях або в якості сировини для ліків. Наприклад, листя м'яти і пелюстки квітів японської вишні.

Де купити декоративні рослини для саду?

Наш розплідник пропонує величезний вибір рослин, вирощених на Прикарпатті та акліматизованих до наших умов. У нас ви можете купити унікальні і дуже рідкісні види декоративних рослин, які складно буде знайти де-небудь ще. Ми надаємо гарантії приживлюваності при дотриманні правил посадки і догляду.

Магнолія, барбарис, туя, ялівець, кипарисник, сосна, ялина, ялиця, модрина, рододендрон, азалія, вейгела, гліцинія, павловнія... Цей список можна ще довго продовжувати. Усі ці декоративні рослини здатні доставити вам незабутнє естетичне задоволення. А складнощів в їх вирощуванні не виникне. Адже рослини надходять у продаж в такому віці, коли вони краще приживаються при посадці. Рослини знаходяться в контейнерах, тому їх можна висаджувати з березня до листопада навіть в спекотні дні.

Купити декоративні рослини для саду ви можете зараз на нашому сайті або зв'язавшись з менеджерами за контактними телефонами. Крім того, ми з радістю надамо вам консультації щодо вибору та вирощування рослин.